sobota, 19 stycznia 2013

Rozdział 16 '' Uzależnienie ''.

Ogłoszenia Parafiaaaalne ;

- Wiem, że rozdział miał być później, ale mam  powód, żeby dodać go tak wcześnie ;
 Dziś swoje trzynaste urodzinki obchodzi moja Wercia <3 W tym miesiącu jubilatką była też Gabrysia, ale zupełnie wypadło mi to z głowy < przepraszaam.> . Życzę wam skarby wszystkiego najlepszego, zdrówka, spotkania 1D, żebyście w końcu mogły wyjść za Louis'a i Niall'a <xD>, i ogólnie wszystkiego najlepszego <3

2) Rozdział Dedykowany jest dziewczyną, które w komentarzach pod poprzednim rozdziałem napisały, że jestem jebnięta z mózg, psychicznie chora i ogólnie jestem jakaś niedorobiona i nieogarnięta. Kocham Was <3 xD

3) Kolejna Dedykacja Dla Skyler Forrester, dzięki której blog ma tak wspaniały, cudowny i zajebisty nagłówek <3 Jeszcze raz dziękuję =*

4) Jak już wiecie - rozdział będzie pisany troszkę inaczej. W innej formie itp. Raczej szybko skapniecie się o co chodzi i myślę, że jednak wam się spodoba.

5) Cały rozdział z perspektywy Louis'a. Pisany przy dwóch piosenkach, które mogą wprawić was w jakiś tam nastrój (nie musicie włączać) - Ed Sheeran - Give Me Love, Rihanna - Diamonds.

6) Rozumiem, jeśli po przeczytaniu tego rozdziału nie skomentujecie, bo będziecie zajęte rzyganiem tęczom, ryczeniem lub histerią. Z góry przepraszam, jeśli rozczarujecie się tym rozdziałem lub będziecie zaskoczone (ja też jestem zaskoczona moją psychiką, która chyba jednak mi padła) xD

7) Mam do was prośbę - Każda, która przeczyta ten rozdział niech skomentuje. Chociaż słowami ''Fajnie =D''. Chciałabym zobaczyć ile dziewczyn to przeczyta.

Dziękuję =*

Miłego Czytania xx Gdzie jesteś ? Dlaczego nie odpisujesz na sms'y ? Dlaczego nie odbierasz telefonów ? Dobrze wiesz, że nie mam warunków dzwonić codziennie, bo chłopcy mi zabraniają. Nadal się o mnie martwią. A ty ? Gdzie jesteś, do jasnej cholery ? Dlaczego nie ma cię przy mnie, kiedy cię potrzebuję ? Dlaczego nie widzę twojego uśmiechu ? Znudziłaś się mną ? Tylko odpowiedz. Daj znak, że jesteś szczęśliwa z Will'em, a odpuszczę. Napisz, zadzwoń. Nie musisz przychodzić i śmiać się ze mną - chodź tęsknię za twoim śmiechem. Nie musisz zasypiać obok mnie - chodź z pewnością dałbym ci więcej ciepła niż daje on. Nie musisz mówić, że tęsknisz - chodź, w mojej wyobraźni mówisz tak co chwilę. Nie musisz znów wracać - chodź chciałbym, żebyś teraz była obok mnie.
 Z pewnością zlikwidowałabyś swoim uśmiechem mój ból głowy i złe samopoczucie, które z każdym dniem się pogarsza. Uwierzysz, że nie ma cię już przy nas ... przy mnie prawie dwa tygodnie ? Jesteś z nim szczęśliwa ? Na pewno, księżniczko ? 
~*~
Dlaczego tęsknię coraz bardziej ? Dlaczego ból nie ustaje, a bardziej narasta ? Dlaczego nie wrócisz, nie pocałujesz mnie w czoło i spytasz jak się czuję ? Naprawdę tego potrzebuję. Potrzebuję cię.Tak bardzo ... Wróć.
~*~
Wiesz, że chłopcy też tęsknią ? Niall płakał w nocy. Jesteś jego najlepszą przyjaciółką. Nie możesz tak po prostu odejść, wiesz ? Po co ci to ? Udajesz, że nas nie znasz ? Dlaczego ? Harry też tęskni. Często zamyśla się i patrzy w jeden punkt. Zayn w nocy mamrota twoje imię. Liam często mówi na Dan Mellodie. A ty ? Nie tęsknisz za nami ? Za mną ?
~*~
To coraz bardziej boli. Nie wiem co bardziej ; głowa czy myśl o tym, że znów nie ma cię przy mnie.  Zaczynam czuć się coraz niewyraźniej. Coraz częściej siadam na naszym łóżku i patrzę w jeden punkt myśląc o tobie. To normalne ? Jeszcze nigdy się tak nie zachowywałem. Wiesz, że byłaś moim słoneczkiem ? Tfu ... nadal nim jesteś. Co dzień oświetlasz moja życie ... Umm...nie ty, tylko myśl o tobie. Nie uśmiecham się. Bez ciebie nie potrafię. Dziwne ? W nocy mocno trzymam w ramionach twoją poduszkę. Twój zapach powoli z niej znika. Ale ty nie znikniesz. Nie zrobisz tego, prawda ?
~ * ~
Jestem przemęczony. Wyglądam okropnie. Zawsze na twarzy miałem uśmiech, dbałem o siebie. A teraz ? Nic. Zero. Koniec. Wiesz jak wyglądam ? Nie ? Leżę na łóżku patrząc w jeden punkt. Jestem blady, a moje oczy tracą blask. Wiesz dlaczego ? Z tęsknoty, księżniczko.
~ *~
Zacząłem mdleć, nie jadłem nic, nie śmiałem się, nie odzywałem do chłopców. Siedziałem w pokoju słuchając twojego Dubstepu. Kochasz go, prawda ? Zacząłem słabnąć coraz bardziej. Kiedyś byłem pojebanym wariatem śmiejącym się z życia ... a teraz ? Zgadnij jak jest teraz ...
~ *~
Wiesz, że pobadam w nałóg ? Zatracam się w nim coraz bardziej. Wpadam w dołek, z którego możesz wyciągnąć mnie tylko ty. Męczę się. Wróć, dobrze ? Wtedy moje uzależnienie zniknie.
Zaczynam stawać się narkomanem. Przez ciebie. Jestem moim nałogiem, uzależnieniem i narkotykiem, z którego nie chcę zrezygnować. Pomóż mi ...
~ * ~
Zgadnij ile czasu cię już nie ma. Miesiąc. Pełny miesiąc bez ciebie. Męczarnia. Nie widziałem cię przez tyle czasu, nie przychodzisz do nas tylko na próby ...z resztą ... i tak na nie nie chodzę, bo jest ze mną coraz gorzej. Próbowałem odzwyczaić się od tęsknoty próbując grać. Poszedłem do sali, w której grałem ci na fortepianie.
 Próbowałem grać i wyrzucić z siebie wszystkie emocje. Próbowałem ... nie udało się. Po kolejnych męczarniach ułożyłem ręce na klawiszach, a potem schowałem w nie twarz. Serce biło mi jak szalone, a moje policzki zaczęły robić się blade i mokre. Wiesz dlaczego ? Płakałem. Tak, księżniczko - Louis William Tomlinson płakał z tęsknoty.
~ * ~
- Boisz się, że on ci ją zabierze ? - spytał Harry siadając obok mnie. Tylko on tak bardzo potrafił się mną opiekować, bo sam już nie potrafiłem. Loczek posłał mi jeden ze swoich uśmiechów i spojrzał na mnie z troską.
- Tak, ale już i tak jest za późno - odparłem drżącym głosem znów ocierając mokre policzki - On już to zrobił.
- Kochasz ją ? - padło kolejne pytanie. Spojrzałem na chłopaka, który przeszywał mnie teraz wzrokiem.
Co to miało być za pytanie ? Co on sobie myśli ?!........  Ja ... nie .... ja nie wiem ....
Harry poklepał mnie po ramieniu i wyszedł z pokoju. Przymknąłem oczy, a moje serce zaczęło bić dziesięć razy szybciej. Zaczęło mnie to przerastać. To uczucie. Ta pusta. Nie ma cię. To możliwe, że mógłbym cię kochać ?
~ * ~
Siadłem na zimnych płytkach w łazience. W ręce miałem kawałem szkła, który znalazłem. Zastanawiałem się czy to zrobić. Z drugiej strony ... nie mam wyjścia, prawda ? I tak nie będziesz tego widziała. Chłopcy i Harry też nie będą wiedzieli. Będę wiedział tylko ja i mój umysł, który staje się psychicznie chory ...
Szkło było cholernie zimno. Z resztą ... nie bardziej zimne niż teraz jest moje serce.
Zrobiłem jedną kreskę na zgięciu ręki. Bolało. Nie bardziej niż pustka w środku, ale naprawdę bolało. Nie przycisnąłem za mocno szkła. Chciałem się pomęczyć. Zrobiłem jeszcze parę drobnych cięć i wrzuciłem zakrwawiony kawałem szkła do kieszeni. Przypatrywałem się ranie na ręce. Przypominała literkę ''M''. Wiesz dlaczego ?
~ * ~
Odtąd robiłem to codziennie. Codziennie na mojej ręce pojawiało się parę kresek. Naprawdę bolało, ale nie martw się - to jest przyjemne. Poprawia mi samopoczucie, ale nie likwiduje pustki w środku. Pamiętasz jeszcze o mnie ? Wiesz jak mam na imię ? Wrócisz w końcu czy z nim zostaniesz ?
~ * ~
Cięcie - moje nowe zajęcie i hobby. Robię to codziennie. Z resztą, nie tylko to. Ostatnio pod poduszką Zayn'a znalazłem paczkę papierosów ...
Od miesiąca nie wychodziłem z pokoju. Tym razem się odważyłem. Wyszedłem w nocy, kiedy chłopcy usnęli.
Oparłem się o ścianę z cegły naszego ''domu'' i wyciągnąłem z kieszeni własność przyjaciela. Wyciągnąłem jednego papierosa. Parę razy poprzekładałem go z ręki na rękę zastanawiając się czy dobrze robię. Potem w moich rękach znalazła się zapalniczka.
Wpuściłem to gówno w moje płuca i pierwszy raz od miesiąca poczułem się dobrze. Oparłem głowę o ścianę i przymknąłem oczy. Moje oczy znów zaczęły zachodzić łzami, a policzki znów robiły się mokre. Już wiem dlaczego Zayn to robi. To jest naprawdę przyjemne. Psuję się od środka, ale .... moje serce i mózg i tak jest już popsute. Jestem wrakiem człowieka, a palenie okazało się tym czego mi brakowało ... nie zupełnie, bo nadal brakuje mi ciebie.

Spodobało mi się to. Od razu wypaliłem trzy i słabo uśmiechnąłem się sam do siebie. Wypuściłem peta z dłoni, a potem przydrepnąłem. Uniosłem głowę i spojrzałem na księżyc. Też teraz na niego patrzysz, prawda ?
~ * ~
Naprawdę było coraz gorzej. Dużo piłem, nie wspominając o paleniu. Moja ręka była już cała w sznytach. Lubiłem sprawiać sobie aż taki ból. Myślałem, że ból ciała załata ból w sercu. Uwierz - zaczynam spadać w dół. Zaczynam powoli odchodzić i zamieniać się w kogoś innego. Byłaś moim aniołkiem. Więc, mój aniołku - Gdzie jesteś ? Dlaczego nie weźmiesz mnie za rękę i poprowadzisz na bardziej jasną stronę świata ? Zasłoń mnie swoimi białymi skrzydłami od deszczu, w którym zaczynam już tonąć. Wybij mi z głowy wszystkie cholerne pomysły. Proszę ... Pomóż ...
~ * ~
Stanąłem na naszym dachu tuż przy krawędzi. Był wieczór, a z nieba leciał delikatny deszcz. Księżyc świecił prosto w moją twarz skierowaną na niego. Chłopcy śpią, a ja znów uciekłem, żeby się ''zadowolić''. W kieszeni wyciągnąłem paczkę papierosów, z którą już się nie rozstawałem. Wypaliłem kolejne dwa dla ''przyjemności''. Zaczęło padać coraz bardziej.
Siadłem i podkuliłem pod siebie nogi wyrzucając peta w dół - na moknącą deszczem ulicę. Z moich oczu znów zaczęły toczyć się łzy.
- Mellodie ? - szepnąłem patrząc na księżyc - Wrócisz ? Gdzie jesteś ? Jak się czujesz ? - pytałem tak jakbyś stała teraz obok mnie - Wiesz, że tęsknię ? Słyszysz mnie ?! - wstałem, a potem po prostu zacząłem krzyczeć - Tak cholernie mi cie brakuje ! To boli ! - zacząłem zanosić się łzami, ale oczywiście ty mnie nie słyszałaś. Byłaś teraz z nim. To on wszystko popsuł ... Krzyczałem tak i darłem się jak skończony dupek i idiota. Krzyczałem wszystko to co miałem na myśli.
- Nienawidzę cię ! - wrzasnąłem ocierając mokry policzek od łez - Nienawidzę cię dlatego, że tak cholernie cię kocham ! Słyszysz mnie ?! Kocham cię !
Darłem się, wyłem .... ale ty mnie nie słyszałaś. Cały czas krzyczałem, że tęsknię, że kocham i że chce żebyś wróciła, wiesz ? Chciałabyś to słyszeć ? Chciałabyś słyszeć jak płaczę i krzyczę jak dziecko ?! Nie pozwól mi stoczyć się na sam dół !
~ * ~
Chłopcy są na próbie. Zaczynają zapominać o tym, że nie jesteś już z nami. Cieszą się tym, że przynajmniej jesteś na próbach. Nie dopuszczają mnie do ciebie. Już dużo razy próbowałem uciec na próbę, ale chłopcy mnie zatrzymywali. Zawsze im się to udawało.
~ * ~
Stanąłem przed lustrem w łazience i spojrzałem na swoje odbicie. Jestem blady. Moje oczy już dawno straciły blask. Nie ma we mnie duszy, jest tylko ciało. Nie wiem czy można nazwać mnie człowiekiem, ale na pewno można nazwać mnie człowiekiem oplecionym grubym sznurem miłości. Oparłem ręce o umywalkę i długo wpatrywałem się w swoje odbicie myśląc nad tym co mam zamiar zrobić ; Podniosłem prawą rękę na wysokość twarzy i niepewnie zacisnąłem ją w pięść. Od mojego czynu dzieliły mnie tylko sekundy. Zamknąłem oczy i całą siłą cisnąłem pięścią o lustro. Bolało, ale to nie było to. Chciałem więcej tego bólu. Rozumiesz ? Rozluźniłem rękę i na rozpite lustro nacisnąłem nie pięścią, ale dłonią. Moje palce były już całe czerwone i kapała z nich krew. Dłoń także zachodziła czerwoną mazią. Otworzyłem oczy i dopiero teraz wzdrygnąłem widząc moją rękę. Chciałem jeszcze więcej ... Do poranionej dłoni wziąłem garść szkła, który ociekał już krwią. Zacisnąłem dłoń w pięść zamykając w mniej szkło. Znów bolało, ale to nie był wystarczający ból. Stoczyłem się już na samo dno, a nadal chcę więcej.
 Chcę ciebie ... Rozluźniłem rękę wypuszczając z niej czerwone kawałki szkła. Dłoń i palce zaczęły piec. Widok krwi mnie uspokoił. Wyciągnąłem z kieszeni spodni mały kawałek szkła. Siłą zdarłem z siebie brązowo-pomarańczowe rurki i siadłem na podłodze. Dałem odpocząć prawej dłoni, a w lewą chwyciłem szkło. Przyłożyłem je do uda, a chwilę potem powstało tam serduszko zrobione z sześciu, dokładnych kresek.
Nie sprzątając czerwonych plam na białych płytkach i szkła w łazience - chwiejnym krokiem poszedłem w stronę łóżka. Ułożyłem się na nie ze łzami w oczach i okryłem białą kołdrą. Pod wpływem krwi na mojej dłoni i palcach, biała pościel zaczęła powoli zabarwiać się na czerwono. Wiesz jak wtedy wyglądałem ? Jak zbity pies. Wszystko mnie bolało, ale to ... jednak przyjemny ból. Przynajmniej nie czuję teraz aż tak mocno bólu serca. Wiesz, że to twoja wina ? Nienawidzę cię ... Kocham ...
Zdążyłem jednak wszystko posprzątać zanim wrócili chłopcy. Wiesz, że znów krzyczeliby na mnie ? Znów. Robią to coraz częściej. Po prostu sobie ze mną nie radzą.
~ * ~
Siedziałem na łóżku z telefonem w ręku. Miałem już wybrany numer. Zgadniesz do kogo ? Nie ... nie do ciebie, bo i tak nie odbierzesz ...
- Mamo ... ? - wyjąkałem cicho. Głos strasznie mi drżał. Bałem się, ale to była jedyna osoba, z którą mógłbym teraz szczerze porozmawiać.
- Loueh, kochanie ... - usłyszałem w słuchawce. Moje serce od razu zaczęło się kroić na malutkie kawałki.
 - Mogę wrócić do .... - zacząłem jęczeć.
Tak, chcę wrócić do Doncaster i zrezygnować z X-Factor. I tak nie chodzę na próby. Bez mnie będzie wam z zespole lepiej, prawda ?
Chciałem dokończyć zdanie, ale moja rodzicielka mnie wyprzedziła.
- Skarbie, jestem teraz bardzo zajęta.
- Ale ja chciałem tylko ... - wyjęczałem. Tak bardzo chciałem teraz z nią porozmawiać, a ona nie ma czasu dla swojego jedynego syna ?
- Przepraszam, Lou. Zadzwonię jak najszybciej będą mogła, dobrze ? - spytała.
- Tak, jasne ... - szepnąłem zaciskając dłoń na telefonie - Chciałem tylko powiedzieć, że tęskni....
- Pa, kochanie.
Moje serce zaczęło po prostu drżeć jak nigdy. Do kogo miałem dzwonić. To przecież moja mama ...
- Pa, mamo. Kocham cię ... Pozdrów dziewcz.....
Nie skończyłem, bo w słuchawce usłyszałem dźwięk znaczący to, że mama się rozłączyła. Głęboko westchnąłem chcąc powstrzymać łzy i cicho jęknąłem z kolejnego napadu bólu ręki, a potem dłoni. Mruknąłem coś pod nosem, a potem szybko i gwałtownie rzuciłem telefon o ścianę. Schowałem twarz w dłonie i podwinąłem pod siebie kolana.
Dlaczego żadna nie mogę porozmawiać ani z tobą, ani z mamą ? Nienawidzisz mnie, prawda ? A mama ? Ona też ? Nie mam już nikogo ? Powiedz tylko dlaczego ? 
~ * ~

Czekałem na dzień, w którym jednak mocniej przycisnę szkło do skóry lub zrobię o krok więcej na naszym dachu. Czekałem ... Na Ciebie...


***

Ufff -,- Chyba jakoś doczytałyście. Wiem, wiem - moja psychika jest zryta jak cholera xD
Już się boję waszych komentarzy.
Dziś żadnymi pytaniami was nie męczę. Po prostu napiszcie co sądzicie o tym rozdziale <3

I taka piosenka na zepsucie dnia - Taylor Swift - I'm Alright


Proszę bardzo. Nasza Tay nie próżnuje -,-
Mamy już piosenkę o Hazzie. Szczyt głupoty i chamstwa, prawda ? Jak można być taką ... Może lepiej tego nie napiszę ; /
Większość ludzi uważa, że piosenka nie jest Taylor, tylko Jersey Green. Dziwne jest to, że Jersey śpiewa ;
- '' Te Zielone Oczy, Zaraźliwy Uśmiech ''
- '' Tęsknię Za Twoimi Pocałunkami, Za Kręconymi Włosami ''
- ''Ten Sposób Śmiania Się Z Czwórką Innych Chłopców, Gdy Chodziłeś Nago I Przykryłeś Mi Oczy''.
Nie wiem ... może to jakiś głupi zbieg okoliczności ? Pfff -,-
 Na blogu nie będę się rozpisywała, bo naprawdę nie warto. Po prostu jest psychiczna i w miłości widzi kolejny hit. Niech odpowie sobie na pytanie ; Czego ona oczekiwała od zwariowanego osiemnastolatka, który chce jeszcze pobawić się życiem i spędzać jak najwięcej czasu z przyjaciółmi ?

Miłego Dnia xx

94 komentarze:

 1. ciekawi mnie co bedzie póżniej, czy wróci :>
  ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziewczyno...siedze i ryczę i to przez ciebie.-,- cudowny rozdział nie mogę doczekać sie kolejnego.A i mój mąż nie może palić.xD ale niech bedzie pozwalam. ;'). dodawaj jak najszybciej kolejny rozdział bo nie mogę sie już doczekąc. teraz bedę żyła z poczuciem ze Louis sie okalecza wiec dawaj nowy rozdział.! plossse.;D.

  OdpowiedzUsuń
 3. NIe kminię tego gdzie jest Mellodie xD i nie kminię tego dlaczego zostawiła Lou :c

  OdpowiedzUsuń
 4. ja nie ogarniam XD w sęsie rozdział mi się podoba tylko ehh troche dla mnie za trudna treść może to dla tego że mam dopiero 13 lat XD w suemi rozdzial nawet fajny ale się za mleodie stęskniłam :(

  OdpowiedzUsuń
 5. kurwa, jesteś jebnięta, nienawidzę cie, jak mozna coś takiego zroibć Lou? ludzie zastanówmy sie, czy wyobrażacie sobie Loisa w ta,im stanie?
  Ni e mam nic d twojego bloga i będe go czytała, ale ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taaa . xD Trzeba urodzić się z S.G.I.P.J.M. - Syndrom Głupawki I Psychicznie Jebniętego Mózgu -,-

   Usuń
 6. Kiedy.ona.wróci?! No boże, dlaczego nie jest teraz z Lou? Nie popłakałam się.... Ale kiedy o tym głębiej myśle, oczy mi łzawią...... A moim zdaniem ta jakaś Jersey Green nawet nie istnieje...... Nic nie ma o niej w wyszukiwarkach Moim zdaniem ktoś dodał to pod jej nazwiskiem, by zatuszować sprawę...... To na 99% Taylor napisała...... Ale czekamy na nową płyte Aco do rozdziału...... Ja na jego miejscu bym się zabiła. Serio. Biedaczek..... Ale czemu ona odeszła, co? Tego nieogarniam...... Przecież ostatnio widziała się z Lou przed wyjściem na randkę...... No i mówiła żę szybko wróci -,- Nieogar. Czekam na następny!
  Pozdro Is.Izkaxxx

  OdpowiedzUsuń
 7. Gdy czytałam, jak Louis się tnie to aż mi się przykro zrobiło... Ciarki przeszły mi po plecach... Rozdział jest piękny, po prostu cudowny - smutny - ale bardzo mi się podoba. Po prostu nie umiem tego opisać, co teraz czuję. Bardzo, ale to bardzo mi się spodobał... Mam nadzieję, że Louis ją zobaczy i wszystko będzie lepiej...

  OdpowiedzUsuń
 8. W połowie już prawie sama miałam depresje xd Nie rozumiem tego, gdzie ona jest i co ona robi ?? To zupełnie nie podobne do Mellodie. A może to ten bałwan, Will jej coś zrobił, to prawie pewne. Oszalał i trzyma ją w piwnicy wypuszczając tylko na próby, bo chce by stała się sławna by na niej zarabiać !! To straszne. Louis jest taki biedny, biedny to za mało powiedziane, on jest prawie... nikim. Tak stoczył się i to BARDZO ! Ten rozdział jest wspaniały, normalnie mistrzostwo, taki... poruszający i prawdziwy. Chyba mogę powiedzieć, że najlepszy :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. podoba mi sie pomysł z Willem i jego zamiarami :) Może autorka się skusi na użycie Twoich wskazówek? Ja jestem w 100% za :)

   Usuń
  2. Hehe xD Zamykanie w piwnicy ? Mocne. Czytacie mi w myślac, co ? Nie powiem, że mój oomysł nie jest podobny, bo jest praktycznie taki sam xD Może już się wygadałam, ale podpowoadam, że Will okarze się psychiczny . XD

   Usuń
  3. Uwielbiam Cie normalnie!
   Nic tylko czekać aż wszystko się wyda:)
   Tylko jestem ciekawa w jako sposób to się stanie ale na 100% się nie zawiodę bo jestem pewna co do Twojej niezrównoważonej kreatywności :D

   Usuń
 9. WYJE ! To jest takie wzruszające ! Ale jestem ciekawa co z Mellodie. Kiedy wróci ? Co się z nią dzieje ?! Powoli dostaje przez to szału!!! Czekam na nastepny i na rozwiązanie całej sprawy . :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ryczę :) Kiedy następny ??

  OdpowiedzUsuń
 11. pojebane, idź do psychaiatry

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Psychiatra by ze mną nie wytrzymał.

   Koniec, Dziękuję xD

   Usuń
  2. ahahahah ok XD

   Usuń
 12. Świetny rozdział !!!
  Normalnie Cię kocham ! ;*

  OdpowiedzUsuń
 13. Boze dziewczyno pisz jak najszybciej bo juz nie moge sie doczekac i wgl to gdzie sie podziala Mellodie czekam na nexta i mam nadzieje ze w nastepnym sie wszystko wyjasni ;d

  OdpowiedzUsuń
 14. czytam i lecą mi łzy ;c mam tylko takie pytanie, gdzie w ogóle ta Mel śpi i co się z nią dzieje? I dlaczego jej nie ma? Uwielbiam cię, ale prooooszę niech Mell już wróci. Ja po prostu płaczę razem z Lou :'(

  OdpowiedzUsuń
 15. TO NIE JEST PIOSENKA TAYLOR SWIFT.ROZUMIEM,ŻE JEJ NIE LUBISZ, ALE NO SORRY TROCHE TOLERANCJI DLA NIEJ I DLA JEJ FANEK.JAK HEJTUJA 1D TO JAK SIE Z TYM CZUJESZ ? KIEDY TWÓJ IDOL JEST HEJTOWANY ? ZAPEWNE ŹLE I NIE LUBISZ JAK HEJTUJĄ ONE DIRECTION,TERAZ JAK SIE CZUJA JEJ FANKI,KTÓRE ONA DLA NICH JEST IDOLKĄ ? NIE JESTEM FANKĄ 1D ANI TAYLOR, A NA TWOJEGO BLOGA WPADŁAM OD SIOSTRY MŁODSZEJ,ALE NO SORRY TROCHE TOLERANCJI NIE ZASZKODZI. A POZA TYM TO JEST PIOSENKA JERSEY GREEN, A KAŻDY BIERZE JA ZA TAYLOR BO MAJA PODOBNE GŁOSY.PRZESTAN MYSLEĆ,ŻE JAK BĘDZIESZ HEJTOWANA TAY TO BĘDZIESZ FAJNIEJSZA, NIC O NIEJ NIE WIESZ A GADASZ WIECEJ NIŻ NIE JEDNA JEJ FANKA -,-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po pierwsze : Fajnie się pisze z anonima, nie ?
   Po drugie : Podkreślam fakt, iż nikt nie kazał wchodzić ci na tego bloga i czytać tej notki. Mam rację ?
   Po trzecie : Nie hejtuje jej. Napisałam tylko, że jest chamska. To normalne, że człowiek widzi w miłości kolejny hit ? To normalne, że złamała serce Harry'emu tylko dlatego, żeby zarobić i zyskać więcej popularności na piosence ?
   Po czwarte : Nie. Nie myślę , że będę fajniejsza jak będę ją hejtowała. A ty myślisz, że jak napiszesz tu coś takiego, to będziesz fajniejsza i ''doroślejsza'' ? Od razu powiem, że NIE. Tak, nie wiem o niej zbyt wiele. A ty co wiesz o Taylor Swift ? Nic.

   Pozdrawiam xx

   Usuń
  2. NIE MAM TUTAJ KONTA,DLATEGO PISZE Z ANONIMA.NAJPIERW MOZE SIE UPEWNIJ CZY TO JEJ PIOSENKAA,DOPIERO POTEM OCENIAJ ? OD RAZU MÓWIE,ŻE TO NIE JEJ PIOSENKA.NO WŁAŚNIE NIE WIEM O NIEJ DUŻO,DLATEGO JEJ NIE HEJTUJE,A TY ZA DUŻO O NIEJ MÓWISZ,A ZA MAŁO O NIEJ WIESZ.SKĄD WIESZ ILE ONA MIAŁA CHŁOPAKÓW? NIE CHODZIŁO MI O TO ŻE BĘDE FAJNIEJSZA,TYLKO O TO ŻE HEJTUJESZ JĄ -IDOLKĘ INNYCH DZIEWCZYN A SAMA PEWNIE NIE LUBISZ KIEDY HEJTUJĄ 1D TAK ? JESTES GŁUPIĄ 13 LATKĄ,KTÓRA MYŚLI,ŻE JEST FAJNIEJSZA,NIE CHODZIŁO MI O TO,ŻEBY OD RAZU SIĘ Z TOBĄ KŁÓCIĆ,TYLKO PO PROSTU TROCHE TOLERANCJI DLA NIEJ.

   Usuń
  3. Dobrze, dobrze. Nie chodzi mi o jakieś tam kłótnie, ale mam pytanie : piszesz tak tylko tu czy na innych blogach też ? Myślisz, że to jedyny blog, na którym jest mowa o tej piosence ?
   Rozumiem to, że masz swoje zdanie, ale nie musisz pisać, że jestem głupią trzynastolatką. Chciałaś mnie zdenerwować jeszcze bardziej czy pokazać w ten sposób, że jesteś starsza ode mnie ? Proszę cię , nie zachowuj się jak dzecko i tak nie pisz. !

   Usuń
  4. O Boże idioci, wszędzie wiesz każdy ma swoje zdanie tak?
   I Mrs.Styles też więc prosze cię nie zachowuj sie jak dziecko i pozwól wyrażać opinie innym.
   A jeśli coś ci sie nie podoba to po prostu nie wchoć na tego bloga.
   On jest stworzony dla tych co chcą go czytać
   P.S. Jeśli nie powinnam się w to wtrącać to przepraszam ,ale się zdenerwowałam bo cię kocham i nie mam zamiaru słuchać jak cię obrażają

   Usuń
  5. Przecież nie obrażam 1D ani nic. Weszłam na tego bloga przez przypadek,bo moja siostra zostawiła komputer,właśnie włączony na tym blogu.Przeczytałam to o Taylor i po prostu wuraziłam swoja opinie,jak sama powiedziałaś czy to coś złego ? i nie schejtowałam Mrs.Styles nie wiadomo jak,żeby już się kłócić czy coś. Napisałam tylko,żeby miała szacunek do idoli innych.A po jej wypowiedziach po prostu wywnioskowałam,że ma 13 lat,tak to wygląda.I do Mrs.Styles nie chciałam pokazać Ci,że jestem straszą,chciałam Ci powiedzieć,że nawet Tay należy się szacunek, a zwłaszcza,że nic o niej nie wiesz. Ale zapomniałam,że jak ktos wyrazi swoje zdanie to już hejty są.

   Usuń
  6. Właśnie ; ''Ale zapomniałam, że jak ktoś wyrazi swoje zdanie to już hejty są''. Widzisz ? Grzecznie wyraziłam swoje zdanie o Taylot - to nie hejt.
   Dobrze, wiesz co ? Mogłybyśmy już grzecznie skończyć ? Może mam do niej mało szacunku, bo jej nie znam - to fakt. Może nadal nie będę miała do niej szacunku, bo jej po prostu nie lubię. Po prosto najzwyczajniej w świecie powiedziałam to co myślałam, tak jak ty, napisałaś, to co myślałaś o mnie. To nie to samo ?
   Dobrze, jeśli coś ci to da ; Bardzo Cię Przepraszam. Nie obiecuję, że będą jakąś tak fanką Taylor, ale trudno ... Każdy jest inny. Nie ma tu żadnych hejtów, jasne ? Kończymy. Dziękuję .

   Usuń
 16. ja cie pierdole, przez ciebie n]płakałam!! ja nigdy nie płacze. rozkleiłam się jak małe dziecko. czekam na nexta, tylko prosze nie zmuszaj mnie więcej do płaczu :P

  OdpowiedzUsuń
 17. Dzięki <33 I love U Popłakałam się przez cb tyle, że włączyłam jeszcze smutniejszą muzykę ;) \, ale tam wzruszyłam się... A teraz jedna prośba Mel ma w końcu do niego przyjść i nie wiem jak się wytłumaczy, ale ją zabiję... XD Kocham <3 Twoja Księżniczka <3 :* (XD)

  OdpowiedzUsuń
 18. siedzę i ryczę.
  biedny Lou, stracił sens życia, kiedy Mellodie go opuściła ;( a co się z nią dzieje? kiedy nn? nie mogę się doczekać.

  OdpowiedzUsuń
 19. Jessssuuuuuu .! Teraz siedze i rycze jak głupia. Gdzie jest Mel i dlaczego zostawiła biednego Lou ;(( CZekam na nn ;**

  OdpowiedzUsuń
 20. wow. rzeczywiście inny, ale również zajebisty . i dodam,że to jest pierwszy mój komentarz na tym blogu, pomimo że czytam od początku - przepraszam, że wcześniej się nie udzielałam. ale opowiadanie masz naprawdę świetne.
  a co do piosenki - gdzieś czytałam, że to nie jest piosenka Tay, więc na razie nie ma co się denerwować. taka tylko propozycja :)
  miłego weekendu ;*

  OdpowiedzUsuń
 21. Piękne =') poprostu Piękne <3

  OdpowiedzUsuń
 22. dziewczyno, ja tu przez ciebie beczę jak bóbr . ten rozdział jest tak smutny, a za razem tak genialnie napisany. po prostu brak słów. xox
  PS. a co do tej piosenki, to nie to, że ją bronie, ale wydaje mi się, ze to nie jej piosenka. głos jest rzeczywiście bardzo podobny,ale to nie ona

  OdpowiedzUsuń
 23. dziękuje że napisałaś ten rozdział :) to nic że jest inny, on jest po prostu świetny! jest w nim tyle uczuć, że i moje uczucia pod koniec wybuchły w postaci łez ;) A do tego te piosenki w tle te łzy spotęgowały =,] jeszcze raz dziękuje <3

  OdpowiedzUsuń
 24. awww! ten rozdział jest niesamowity! ♥ Kiedy ona wróci? Loueh umiera z tęsknoty! ;(
  xx

  OdpowiedzUsuń
 25. Ja cię błagam nie rób więcej tego Lou, bo jak to czytam to rycze!Ale i tak kocham twojego bloga :) Ale ja cię BŁAGAM niech ona już do niego wróci, bo ja się odwodnie xD

  OdpowiedzUsuń
 26. ejj jak mogłaś to zrobić :'c . ten rozdział przszedł sam siebie i poszedł krok dalej jeszcze trochę i spadnie.zajebiste czekam na następny :*

  OdpowiedzUsuń
 27. hmmmmmm łoł... całkowicie się nie spodziewałam takiego obrotu sprawy i tego co stało się w tym rozdziale... Biedny Lou. Mam nadzieję, że wszystko się niedługo ułoży i będzie szczęśliwy :)
  Hmmmm a co do tego o Taylor to zgadzam się w 100%...
  Pozdrawiam i czekam na next... oby bardziej pozytywny :) (ten mimo wszystko tez był ok.)
  BUZIAKI :*

  OdpowiedzUsuń
 28. jejku to juz minął miesiąc !? a ona nadal nie wraca ?! ale jak ..? co sie dzieje z nią ? czy ten cały Will cos jej zrobił ? czy ona sama taką decyzję podjęła ? i jeszcze te cięcie Louisa, palenie... łezki sie w oku zakręciły...
  kiedy będzie ONA ? kiedy wróci? kiedy pogadają ?

  Klaudia CityLondon

  piosenke słyszłam, a fanką Taylor niestety nie byłam , nie jestem i nie mam zamiaru być xD

  OdpowiedzUsuń
 29. Rujnujesz moją psychikę....ale i tak kocham ciebie i twojego bloga....
  Mell wracaj do niego...!!!!

  OdpowiedzUsuń
 30. CO ty ze mną robisz?
  Siedze i płacze!!!
  Jak ja cie kocham, tak mocno, tak bardzo...cholernie
  Ten blog jest moim życiem nie moge bez niego żyć tak jak Lou bez Mel
  Prosze niech ona do niego przyjdzie, nie moge patrzeć jak on sie wykańcza
  CZekam na następny

  OdpowiedzUsuń
 31. psujesz mi psychikę. ! :D
  haha.:D a tak serio to rozdział wspaniały.
  niech Lou się ogarnie i się nie tnie. albo nie to niech Mell się ogarnie.! :D
  jak ona może tak ranić jednego z moich mężów?
  mam nadzieję że Mell w końcu wróci.
  pozdrawiam.
  Mrs.M.

  OdpowiedzUsuń
 32. Niech Mellodie wróci, albo zabij Louisa.
  Masz ostro zrytą banie, ale to w sumie dobrze. Gdyby tak nie było, to opowiadanie nie miało by tej nutki... tej nutki nie wiem czego, ale czegoś świetnego, zajebistego, cudownego i jeszcze wiele innych przymiotników mogłabym tutaj napisać. Stwierdzam iż psychiatra nie potrzebny, za ciężki przypadek.
  Amen.

  OdpowiedzUsuń
 33. genialne genialne genialne genialne !!!!
  Bardzo podoba mi się pisanie z takiej perspektywy. Trzeba być na serio świrniętym (w pozytywnym tego słowa znaczeniu ) by napisać coś tak świetnego, pięknego, ekscytującego itd.
  małe pytanie, bo nie wiem czy rozumiem dobrze, Mell normalnie przychodzi na próby z chłopakami? A Oni nie pozwalają Louisowi się z Nią widywać? Przecież On chce tylko z Nią porozmawiać, dowiedzieć się czy jest szczęśliwa?
  Czekam na więcej i licze że Mell wróci do Louisa :)
  Pozdrawiam Dominika

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o to, że chłopcy nie chcą, żeby Lou coś się stało. Myślą, że Lou zachowuje się tak , bo ma po prostu gorączkę, albo coś. Nie chcą go puścić na próby, bo nie wiedzą, że chodzi mu o Mellodie - ja tak to widzę i inaczej wyjaśnić nie umiem xD

   Usuń
  2. dziękuję teraz rozumiem :) Ale i tak irytuje mnie zachowanie Mell, jak Ona może go nie odwiedzać :)

   Usuń
  3. Spokojnie ;3
   Może trochę cię zdziwie w następnym rozdziale xD Przynajmniej dowiesz się co z Mellodie i dlaczego nie przychodziła . :D

   Usuń
  4. psychicznie chory Will to jest to :)
   Już nie mogę się doczekać więc proszę nie każ czekać długo :D

   Usuń
  5. Nieee . Nowy w środę. To nie długo ;D

   Usuń
 34. O matko *_____________* ryczaalam w chuj *.* Louis sie tnie ;ccc niech Mellodie w koncu wroci bo wpadne w histerie normalnie ;o szkoda mi Lou ;c

  OdpowiedzUsuń
 35. nie powiem to było mocne. Mocne na moją psychikę czytając ten rozdział za każdym raezn czułam ból jaki Loueh zadwał sobię szkłęm jestem tylko ciekwa dlaczego MEll nie przychodzi do Lou czekam na kolejny i zapraszam do siebie:
  wegonnasticktogether1d.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 36. Trudno mi powiedziec jakie jest moje zdanie o tym rozdziale. Jest świetny dobrze napisany. Pokazuje jak mocno mozna kochać druga osobę i co milosc robi z nami. Jednak nie pasuje do tego Lou jest zupełnie inny. Nie wierze tez ze Mel nie przyszła zobaczyć jak sie czuje Tommo co u niego. Troche nie pasuje ten rozdział do całego opowiadania. Mam nadzieje ze w następnym wszytsko wyjaśni sie. Jednej stronie mojej osobowości sie podoba bo jest bardzo ładny ale drugiej niezbyt nie moge znieść tego jak Lou tak cierpi i co z sobą robi to tez zupełnie nie pasuje do niego według mnie. Kazdy rozdział na tym blogu mi sie zawsze strasznie podobał... Ten trudno stwierdzić tak jak juz napisałam. Bede dalej czytać bo jestem ciekawa co twoja psychika nowego wymyśli. :-D

  OdpowiedzUsuń
 37. nie wiem co powiedziec, rozdzial jest niesamowity, cudowny, wspanialy i swietny, ale Lou jest taki biedny, tak mi go szkoda nie moze tak cierpiec, az serce boli jak sie to czyta, no i rodzial jest bardzo realistyczny, az za bardzo jezeli cos w ogole moze byc za bardzo relistyczne, ale kocham go chociaz jest okropny, zaopiekuj sie Loueh w nastepnym rozdziale prosze, bardzo prosze on nie moze juz tak cierpiec, nie wiem czy cos z tego zrozumialas, ale pisze jak prosilas, kocham cie, uwielbiam i wogole tak samo jak ten rozdzial <3 xxxxxx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i dodam jeszcze, ze teraz jestem jak Tommo w tym rozdziale kocham i nienawidze i to chyba tyle apropo tego rozdzialu

   Usuń
 38. no nieźle mnie zszokowałaś o.O (pozytywnie, bo trochę bólu zawsze się przydaje w rozdziałach, a nie wieczna sielanka - do znudzenia czasem) . ale ja już nie moge czytać tego, jak on cierpi ;c ale mimo wszystko, masz ogromny talent i lubię Twoją zrytą psychikę :D huehuehue C; odczytaj to jako mój zaczwyt nad tym rozdziałem ;P

  a co do twórczości Taylor, to ma przeeefajny sposób na 'robienie' kariery :/ podoba mi się jej głos, nie ukrywam, ale chyba stać ją na bardziej ambitne piosenki... ludzie! XXI wiek! a po za tym pisanie o swoich utraconych młościach jest takie troszkę śmieszne, jak na gwiazdę (mogę napisać?) show-biznesu ;) ale życzę jej powodzenia :D

  sorki za to powyżej, ale uwielbiam się rozpisywać -.- może mnie nie znienawidzisz ;P
  Czekam na kolejny <3
  Patrycja.

  OdpowiedzUsuń
 39. Wow!! Zaszokowałaś mnie, w dobrym tego słowa znaczeniu :D
  Naprawdę niesamowite.... po prostu brak mi słów !!!
  Wszystko opisałaś w tak "zwykły, niezwykły: sposób.
  Matko, nie mogę się pozbierać... kocham Twoją zrytą psyche :P :P

  A co do Tay i jej piosenki... to myśle, że tu nie ma co pisać. Normalnie brak słów ! Trzeba mieć cos nie tak z głową!!!
  Pisz szybciutko :***
  Będę czekać :)
  Domii Styles

  OdpowiedzUsuń
 40. Ten rozdział jest niesamowity !♥ brak mi słów,bardzo mi się podoba,ale w następnym rozdziale Mellodie ma wrócić,zrozumiałaś?!:D

  OdpowiedzUsuń
 41. Jestem wężem ogrodowym! xD
  Jestem jak te wszystkie hydranty w tych durnowatych kreskówkach, w które wjeżdża auto i buuuum! Można mi koszulkę wykręcać! I jak ja mam dziś napisać jakiś wesoły imagin? No jak?!
  Louis, Ty... Po prostu brak mi słów. Kochasz Ją do takiego stopnia, że siedzisz w pokoju, zadając sobie ból - zarówno fizyczny, jak i psychiczny. Bidulek, strasznie Ci współczuję ;c
  Co do tej akcji z piwnicą, to moje myśli też kierowały się w tą stronę. Już we wcześniejszym rozdziale o tym myślałam xD
  Rozdział jest świetny, pomijając to, że zamieniam się w bobra. Na prawdę umiesz wzruszać! Weź mnie naucz xD
  Wyobrażając sobie tego wariata w takim dołku znów chce mi się płakać. Musiałam odczekać kilka minut, żeby zobaczyć literki na klawiaturze ;D
  Och... Jesteś genialna! *o*
  Mell, wróć. On już od dawna nie wyrabia. Nie potrafi normalnie funkcjonować, On praktycznie nie funkcjonuje... On Cię kocha!
  A co do tej piosenki, to pozwól, że się powstrzymam od komentowania.
  Dobra, po przynudzałam "trochę" i teraz mogę zakończyć ten przydługawy komentarz ;p
  Czekam na następny i zapraszam do mnie ;D
  I tak, masz zrytą banię, ale za to Cię lubię xD
  Lena:D

  OdpowiedzUsuń
 42. Niech ona wróci! <3 ^^ Niech ona go ratuje. Błagam ! :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie Mel powinna wrócić bo serce mi się łamie kiedy czytam jak Lou postępuje :(

   Usuń
 43. kocham twoje opowiadanie, ale tego rozdziału zwyczajnie nie rozumiem..
  Skoro chłopcy widzą jak Lou cierpi, to dlaeczego nie chcą mu dać porozmawiać z Mellody( przecież chodzi na próby )
  I co się mogło takiego poważnego stać, że zerwała z nim kontakt z dnia na dzień..
  Rozdział mistrzostwo. Uczucia Lou.. I wgl... Piękne <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiedź na pytanie dlaczego chłopcy nie puszczali Lou na próby masz troszkę wyżej, a co do tego dlaczego zerwała z nim kontakt


   Um...dowiesz się w następnym rozdziale ;3

   Dziękuję za komentarz xx

   Usuń
 44. Zajebisty rozdział *,*. Popłakałam sie ; c.
  PS : Kiedy następny ? : D

  OdpowiedzUsuń
 45. Świetny rozdział :D Czekam na następny :)

  OdpowiedzUsuń
 46. Cudny tylko dlaczego tak smutno ostatnio piszesz.Niech wreszcie Melodii spotka się z Lou

  OdpowiedzUsuń
 47. Awwww ;*
  Boski rozdział <3

  OdpowiedzUsuń
 48. Aww :D
  Popłakałam się. Kocham to opowiadanie , a co do Taylor mam takie samo zdanie na jej temat .

  Zapraszam do mnie :
  http://make-me-happy-1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 49. WOW *_____* boskie nwm czm ale miałąm łzy szkoda mi louisa tak cholernie szkoda ... mam nadzieje że niedługo na jego twarzy pojawi się uśmiech ;3

  OdpowiedzUsuń
 50. jejku kiedy ta Mell wróci do Lou ?
  tak strasznie mi go szkoda *.*
  uwielbiam ten blog :*

  OdpowiedzUsuń
 51. Nie spodziewałam się , że Mel odejdzie ... Przecież coś chyba czuła do Lou ..? Przepraszam , że to mówię , ale te rozdziały są taaakie sumtne , czy to przez Twoje problemy , o których pisałaś kiedyś? Potrafisz idealnie przelać uczucia na papier . Jesteś wspaniała!
  Prosiłaś , aby każdy zostawił tu po sobie ślad , że czyta , choćby krótkim "fajny" ale tak się nie da ! Nie da! No po prostu nie da!
  Masz niesamowity talent !
  Płaczę czytając ten rozdział , i pisząc komentarz . Jest z głębi serca , prawdziwy . I rozdział i mój komentarz .
  Te rozdziały są piękne na swój sposób , ale chciałabym aby Louis doszedł do siebie . Jest w tym opowiadaniu taki słaby ! Nigdy nie widziałam , aby chłopak taki był . Mimo wszystko to dobrze , że pokazałaś , że chłopcy także cierpią . To taka nowość .
  Pisałaś ten rozdział do piosenki Eda . Jest idealna do tego rozdziału! Jeszcze nigdy nie widziałam , aby piosenka tak pasowała ! A Ty potrafiłaś tak zrobić . To jest wyjątkowe !!! Ty jesteś wyjatkowa! <3
  Czytam Twój blog od początku opowiadania o Mellodie , wcześniej czytałam też o Alex i wiem , że będę go nadal czytać !
  Pozdrawiam
  Ania <3

  OdpowiedzUsuń
 52. Omg omg omg.. Trzeba byc geniuszem zeby napisac cos tak fenomenslnego wzruszajacego i zajebistego! Tak,:i ty jestes geniuszem. ;* brsdkuje mi.Mellodie... Will jest psychicznym psychopatam ktory cos robi Mell, mam racje? ;) a chlopcy powinni widziec co sie dzieje z Louisem. No bo chyba powinni widziec te jego cieciam , nie? Nie, ze sie czepiam tak tylko... I Lou do szpitala! Nobo kurde minal miesiac i nie wyzdrowial! Wiem, wiem strasznie sie wczuwam xd taka moja natura.
  Pozdrawiam i zycze weny! ;*

  OdpowiedzUsuń
 53. Zajebisty rozdział:D
  Czekam na następny :D

  OdpowiedzUsuń
 54. Geniusz! Boski!

  Zapraszam do siebie http://walk-away-and-stay.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 55. Rozdział jest niesamowity... taki smutny i przejmujący.
  a piosenka Taylor, nie ukrywajmy, jest tragiczna. a przynajmniej według mnie.

  OdpowiedzUsuń
 56. Piękne! Czekam na następny!

  OdpowiedzUsuń
 57. uwielbiam Twoją twórczość. ♥
  co do Taylor, może nie będę się wypowiadać, bo zapewne nikt nie chciałby czytać tylko przekleństw. :)

  http://trustandtreatyourselftolove.blogspot.com/

  Ev.

  OdpowiedzUsuń
 58. Zajebisty kiedy nastepny?

  OdpowiedzUsuń
 59. Czekam na następny . :D

  OdpowiedzUsuń
 60. Zajebisty .. tylko błagam , dodaj jak najszybciej kolejny ;**

  OdpowiedzUsuń
 61. W mojej zajebistej (xD) klasie kilka osob lubi 1D, ale jak usłyszeli piosenkę... nie będe pisać nie chce popsuć nikomu psychy. Imaginy... zajebisty! Biedny Lou :(. W następnym rozdziale spotka Mel? I jeszcze jedno... UWIELBIAM CIEBIE I TWOJE IMAGINY

  OdpowiedzUsuń
 62. Nie narzekaj bo wszystkie twoje rozdziały są zajebiste !

  Czekam na następny <3
  Mam nadzieję że Mel w końcu ruszy tyłek i odwiedzi Louisa :p

  A o Tay nie wypowiadam się -,-

  OdpowiedzUsuń
 63. Błaaagam cię dodaj już nowy rozdział bo się doczekać nie mogę!!! Chyba nie muszę mówić że twój blog jest świetny, no nie? :D KOCHAM TO♥♥♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 64. Ojej,kocham<3 Niech będzie rozdział z perspektywy Mel bo jestem ciekawa gdzie ona się szlaja:-o a i jeszcze pycia prośba aby znów było tak wesoło jak na początku,ponieważ taki Louis z żyletką to brrr...(masakra)

  OdpowiedzUsuń
 65. Aaaaa! Dodawaj następny, bo sram z czekania! Zajebiście piszesz, nigdy nie jest tak, że 'mulisz' czy coś. Chcę tego więcej! I jeszcze na koniec taka pycia, pytka prośba... Jak oderwiesz sie od pisania do wbij na mojego bloga i zostaw komentarz, bo nie wiem czy mam to dalej ciągnąć, czy nie...

  http://i-always-dream-can-come-true.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 66. Dziewczyno rozwaliłaś moją psychike chociaz była rozwalona już wczesniej moim zyciem ale dziękuje ci tym blogiem pomagasz mi przetrwac ..i wiedz ze czesto chce zrobic to co Lou w tym rozdziale ale jakos nie mam odwagi ....a tak bardzo chce i to nawet z tego samego powodu milosc to tylko glupie odczucie ktore z dnia na dzien slabnie az wreszcie zniknie i ngdy wiecej nie wróci. ale blob tak czy siak jest zajebisty

  OdpowiedzUsuń
 67. Wiem że pewnie wolałabyś nie widzieć tutaj mojego komentarza, ale muszę go napisać. Nie zdziwię się nawet jeśli od razu po przeczytaniu go usuniesz. O ile w ogóle go przeczytasz. Nie ważne... Zresztą nawet ważne!!! Chodzi oto że cię zawiodłam! Nie tylko Ciebie... Zawiodłam wszystkich włącznie z samą sobą. Początkowo zaczęłam coraz mniej odwiedzać mojego bloga i wasze też. Aż w końcu doszło do tego że je totalnie zaniedbałam... Wstydzę się mojego zachowania. Nie zdziwię się jeśli w ogóle nie będziesz chciała mnie znać. Sama nie chce siebie znać (ale nie mam wyjścia, musze spędzać z sobą czas ;P). Pamiętam jak pod naszymi rozdziałami pisałyśmy dziwne, śmieszne i zwariowane komentarze... Strasznie za tym tęsknie... Tęsknie za moją internetową sisters którą byłaś Ty!! Może uznasz mnie za porąbaną idiotkę ale teraz ryczę... Ryczę z 2 powodów: Pierwszym jest to że zawiodłam wasze zaufanie i nie mogę sobie tego wybaczyć. Drugi to twój rozdział... Nie chodzi oto że jest tak dennie napisany... Wręcz przeciwnie... Jest boski... I te wszystkie odczucie Lou tak cudnie napisane, że aż chce mi się ryczeć... To takie smutne ;(
  Nie będę się rozpisywać bo pewnie i tak mój komentarz tutaj nie jest Ci na rękę... Przepraszam i pozdrawiam ;** Kiedyś odwiedzałaś mojego bloga więdz jeśli masz ochotę zapraszam na nowy rozdział:

  www.just-by-me-1d.blogspot.com

  PS. Nie myśl sobie że nie odwiedzałam wcześniej twojego bloga. Czytałam go cały czas tylko robiłam to na telefonie. A komentarzy z fonka nie chciałam dodawać bo były by za krótkie. A ty zasługujesz na najdłuższe komki na świecie <3 Jeszcze raz pozdrawiam... ;]

  OdpowiedzUsuń
 68. niech ona wróci:(

  OdpowiedzUsuń
 69. Ta piosenka jest od Jersey Green. Ona ją napisała jako jak mogłaby wyglądać po zerwaniowa piosenka Taylor. I jej sie to udało bo teraz wszyscy mysla ze to piosenka Tay a nie jest ^^

  OdpowiedzUsuń
 70. OMG mam przez ten rozdział zrytą psychikę ... Aczkolwiek muszę przyznać że wciąż mnie zaskakujesz ... ;)
  loff ^^

  OdpowiedzUsuń